• |
ide | kryesore

Grabitja në Rinas/ Arrestohen 4 persona nga Elbasani

Lajme, Të fundit

4 persona të cilët dyshohet se kanë lidhje me grabitjen në Rinas janë arrestuar nga policia.

Nga informacionet e para mësohet se katër të arrestuarit janë nga Elbasani.

Ndërkohë dy prej tyre janë arrestuar që mbrëmjen e djeshme pasi dyshohet se kanë qenë ata të cilët kanë modifikuar furgonin që u përdor për vjedhjen e parave, në të cilin ishte mbishkrimi “Hetim Tatimor”.

Ende nuk ka një njoftim zyrtar, ndërsa pritet që policia të japë detajet lidhur me arrestimet e katër personave.

 

5 Comments

  1. Servisi i eshte marre me qera nje oficeri policie, nje bastardi qe se bashku me Mithat Havarin kane bere namin ne Elbasan.
    Ti verifikohet prona ketij bq-je

  2. Shikoni kur te dale ai lugati qe tremb nje popull dhe te na tregoje ndonje perralle dixhitale dhe pas lugatit te sulen skifteret Stalin zigur xixa fax emu bani juri tepelena byroisti i PD dhe te fillojne lepirjen

    1. Ve bast qe tani do gjejne edhe tenxheren me presion te mbushur me leke. Nje nga te arrestuarit fo te thote qe makinen e kishte marre nga nje person qe i ngjante Berishes. Ne kete menyre rrota e karit qe e sheh te keqen tek qytetari dixhital, do ngazellehet me policine e Leshit

  3. Ti fute ne bythe bishtin e tenxheres se do kanaqet Bisturia dhe perrallat dixhitale qe do tregoje ju shpellareve ju ze gjumi rehat,o rrotKari

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu