• |
ide | kryesore

Grabitja në Rinas/ Dalin pamjet e servisit ku u modifikua furgoni

Lajme, Të fundit

Dalin pamjet e servisit ku dyshohet të jetë modifikuar furgoni me të cilin u bë grabitja në Rinas. Mbi furgon ishte shkruar: “Hetimi Tatimor”.

Pronari i servisit që ndodhet në aksin e vjetër rrugor, pranë metarlugjikut, është shoqëruar në polici. Ai është shtetasi Gent Sharra.


Mësohet se katër persona janë arrestuar nga policia në lidhje me ngjarjen. Detaje të tjera priten të publikohen në vijim.

5 Comments

  1. Hahaha sa problem e paskeni Salen!?
    Nuk mund t’them se jeni femijet jashtmartesore te Saliut,sepse edhe ju e dini mire,se Ai nuk asht nga ato burra.Pra nuk asht nga ato t’fushes!
    Por asht cudi’ sa shume ju djeg,qendresa e Tij!Vetem mire i keni ba!Prej jush ka me ardh nji dite kur do t’a quajn BURR I HEKURT!

  2. Dy shpellare te dale nga llumi i vicidolit qe mbolli ai njeri,dhe vazhdojne te jetojne ne llumin e bisturise,ju qiheni ne bythe gjithe naten vetem salihu te fleje mire,gje qe nuk e ben prej30vjetesh qe nuk flen rehat,vazhdoni te qiheni se atij i shtohet jeta kur ju sheh akoma ne llum,se dhe shkodren e beri llum,salihu e di qe derri do lluc o qelbes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu