• |
ide | kryesore

Grabitja në Rinas/ Dy persona ndalohen nga policia për modifikimin e furgonit

Arkiva

Dy persona janë ndaluar sot nga policia si të lidhur me grabitjen në aeroportin  e Rinasit. Ata  dyshohet se modifikuan furgonin e Rinasit, me mbishkrimin “Hetimi Tatimor”.

Njëri nga të dyshuarit u arrestua në lagjen ‘28 Nëntori’ , i dyshuari tjetër u arrestua në periferi të qytetit.
Ata i përkasin  moshës 28 dhe 29 vjeç.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu