• |
ide | kryesore

Pas ndarjes, Tristan në shoqërinë e femrave të ndryshme

Paparazzi, Slider

Tristan  Thompson ishte në kryeqëndër  të lajmeve disa kohë më parë. Ai tradhetoi Khloe Kardashian me të cilën ka edhe nje vajzë, me shoqen e ngushte të Kyle Jenner, Jordyn Woods.


Khloe e shpreh shpesh që nuk do t’ja dijë më për Tristanin edhe pse përmes postimeve ka treguar se ajo dëshiron që basketbollisti të ndryshojë për jetën dhe veten e tij.


Le te ngelemi tek Tristan i cili duket se nuk i është ndarë avazit. Burime për “TMZ” kanë treguar se ai po flirton me modele të njohura çdo natë. Ai është i pranishëm në shumë festa dhe duket se Khloe Kardashian tashmë është thjesht pjesë e të kaluarës duke qëndruar tek zakoni vjetër.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.