• |
ide | kryesore

Princ Harry dhe Meghan, me një mision në Afrikë

Paparazzi, Slider

Meghan Markle dhe Princi Harry mund të largohen nga Britania e Madhe drejt Afrikës për tre vjet pas ardhjes në jetë të fëmijës së tyre të parë.

Sipas njoftimeve, çiftu mbretëror do të vendoset në shtëpinë e tyre të re në vilën Frogmore përpara se të merrë një vendim mbi misionin e madh, i cili do t’i shohë ata të impenjuar në një veprimtari bamirëse në Afrikë.


Sunday Times raporton se Duka dhe Dukesha mund të largohen për detyra të cilat do të ndërthurin Commonwealth dhe punën e bamirësisë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu