• |
ide | kryesore

Basha mbledh sot Kolegjin e kryetarëve, çfarë po planifikon opozita

Lajme, Të fundit
SELIA-BLU.jpg

Lulzim Basha mbledh sot në orën 11:00 Kolegjin e Kryetarëve për të diskutuar për aksionin e opozitës.

Në mbledhjen e Kolegjit të Kryetarëve, pritet të vendoset axhenda e protestave.

Pak ditë më parë Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike doli me 3 propozime konkrete për krizën.

PD paralajmëroi bojkotin e 30 qershorit, ndersa deklaroi se do regjistrohet me zgjedhje vetëm pasi të jene krijuar kushtet për zgjedhje te lira.

3 Comments

  1. `Do hyme ne zgjedhje se sna vajti plani si donim, Saliun duhet ta cojme ne spital per te pare mos i bie infrakt, monika thote une shkerdhehem me Ilirin por nuk bejme plane, .
    Keta jane ti varesh te gjithe duke filluar nga Basha ,Sala,Meta, Monika edhe me Ramen qe lozin naten bashke kujt i mbetet deri mac, edhe diten thone ate qe duan militantet te degjojne

  2. Duhet pak force dhe ju qe kini Bere miliona ne emer te Pd dilni ne krye dhe gjakosuni pak mos u fshihen dhe prisni moment in si dhelpra

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu