• |
ide | kryesore

Nishani: Partia e Patozit e financuar nga Rama

Lajme, Të fundit

Ish-Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, tashmë kryetar i Këshillit Kombëtar të PD-së, deklaroi në emisionin “Open” në TCH se themelimi i partisë së re që pritet të drejtohet nga Astrit Patozi nuk është një zhvillim real, por i stisur.

“Ne jemi vend i lirë dhe kushdo mund të përfshihet në politike, por këtu çështja është gjetkë. Edi Rama ka 20 vite në pushtet dhe nuk ka ofruar asnjë shërbim e kontribut publik”, – tha ai. Sipas Nishanit, Rama ka vite që financon për asgjësimin e opozitës, siç po e bën sipas tij dhe me këtë lëvizje.

9 Comments

  1. ky eshte kari me i madh qe ka pas per hak ky vend. nje ushtar i vendosur. nje injorant i nivelit me te larte, eshte fyerje per cdo shqiptar qe te jen perfaqesu nga ky bolja. ska faj as mero kellira qe tallet me ket hajvan

  2. Po ju patet si president nje pallosh gjeneral, Moisiun, nje cope kuqali, qe kur ish ne ministrine e mbrojtjes i ka bere namin oficereve te xhenjos, qe te benin sa me shume bunkere per tu mbrojtur nga imperializmi amerikan, e qe ju morrat e kuq e keni ne pjedestal e na e merrni edhe per konsultime. Fjalori juaj, per ish presidentin tregon urrejtje e jo realitet. por ju si krimba e qelbanike te trasheguar nga kuqalet kriminele domos do qe kete keni edukate e moral., qe te miret, te urtet, e largpamesit per demokraci, ti degjneroni e poshteroni sipas stilit te baballareve tuaj. RRace e lige, qe qenka veshtire se pershtateni me kohen e sistemit te demokracise.

  3. Oficeri qe deshte me kthy bustin e Dulles. Njerezit jane gjalle dhe nuk harojne me robqir. Fajin a ka Sala me lulin qe vazhdojne me kto lloj spiunesh.

  4. Ju paska djegur shume ketyre te PDs dalja e Hajdarit dhe Patozit me vehte . Paskan leshuar gomeret te pellasin kundra tyre. kryedebilin e debilave . Jarin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu