• |
ide | kryesore

Pas 2 vitesh mungesë, Ariana rikthen në skenë Justin (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Ariana Grande ka sjellë një të ftuar shumë special në performancën e saj të fundit në  Coachella 2019.


Mbrëmjen e së dielës, asaj iu bashkua në skenë Justin Bieber. Këngëtarja dha performancën e saj të dytë në festivalin muzikor të Palm Springs të dielën e Pashkëve. Dhe sigurisht 25-vjeçarja vendosi të surprizonte fansat e saj duke i bërë një surprizë të fundit. Ajo riktheu në skenë Justin në një performancë të paplanifikuar. Bieber u ngjit në skenë dhe këndoi hitin e tij ‘Sorry’ me Arianën që iu bashkua këngës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu