• |
ide | kryesore

VIDEO/ Rudina nuk ndal dot të qeshurën LIVE: Na kapi budalliku…!

Paparazzi

Pasditen e së hënës ishte i ftuar në emisionin “Rudina” drejtori i Programacionit të ‘TV Klan’, Albert Dumani. Moderatorja e emisionit Rudina Magjistari, së bashku me Albertin në një moment të caktuar gjatë intervistës nisën të qeshnin dhe nuk po ndalonin dot!

Dumani po fliste për udhëtimin e tij në Indi, dhe u ngatërrua teksa thoshte: ‘Për mua ishte udhëtimi i jetës. Ishte vend që ne e kemi parë vetëm në foto apo në ndonjë serial, por teksa e shikoje me sytë e tu, me sytë e ty, me sytë e tu…’.


Këtu Rudina nisi të qeshte me të madhe së bashku me Albertin.

“Na kapi budallallëku, marrim frymë thellë edhe ristartojmë!”, – tha moderatorja dhe më pas vijoi intervista. Videon në minutën 1:10:

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu