• |
ide | kryesore

Ciara shfaqet pa makeup për albumin e ri (Foto)

Paparazzi, Slider

Në rrjete sociale e kemi parë gjithmonë të kuruar në detaje artisten e njohur, Ciara. Së fundmi ajo ka guxuar të shfaqet për herë të parë tërësisht natyrale. Ciara ka shkruar se e pëlqen shumë veten dhe se është e lumtur që ka arritur ta pranojë kështu siç është në të vërtetë. “Pa ‘make up’. Pa ‘extensions’. Me pikat e mia të dobëta. Shenjat e mia të bukurisë dhe gjithçka. E dashuroj veten time të vërtetë. Më në fund po e pranoj veten time plotësisht. Ndjehem mirë”, ka shkruar këngëtarja bashkangjitur fotos së saj.Më pas ajo ftoi të gjithë miqtë e saj që të publikonin foto të papërpunuara për t’u bërë pjesë e projektit të saj për albumin e ri, “Beauty Marks”. Ky do të jetë albumi që do e rikthejë sërish në treg Ciara-n pas një mungese 4-vjeçare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu