• |
ide | kryesore

Grabitja në Rinas, reagon sërish Rama: Policia ka kalur në një nivel të ri fuqie goditëse…

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas arrestimit të një tjetër të dyshuari si autor i grabitjes në Rinas.
Përmes një postimi në Twitter, kreu i qeverisë shkruan:

“Arrestohet edhe një autor tjetër i grabitjes së Rinasit, duke e ngushtuar më tej rrethin e keqbërësve falë punës intensive dhe profesionale të Policisë së Shtetit. E cila po provon se ka kaluar në një nivel të ri fuqie goditëse ndaj krimit, duke folur përditë me rezultate konkrete”, shkruan Rama.

9 Comments

  1. Fuqi goditese qe i le grabitesit te terrorizojne aeroportin me te pasigurt ne Evrope, pastaj arreston punetore garazhi e lavazhi…..
    I vetmi i vrare nuk dihet nga kush eshte vrare dhe me siguri do te denohet maksimalisht!

  2. Ky, i semuri i ballkanit, me keto elozhe per policine, po tregon se mendjen e ka tek protestat qe e kane trembur e qe kerko ti kete si garde mbrojtese edhe me shume per vehten e tije, se per rastin e vjedhjes, vetem po behen manovra se gjoja po punojne e jane ne drejtimin e duhur, kur akoma asgje nuk eshte e sakte apo dokumentuar qe vjedhesit jane spikatur, e jane ne kerkim, por vetem versione, e truke per tu dukur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu