• |
ide | kryesore

Katy Perry, si Ursula në tapet të kuq

Paparazzi, Slider

Katy Perry i ka sfiduar të gjithë duke u shfaqur si personazhi i Ursulës në tapetin të kuq “American Idol”.

Këngëtarja 34-vjeçara për konkursin e këngës të Disney Night, ndonëse anëtarët e tjerë të jurisë nuk u bashkuan me të në shfaqjen e kostumeve. Pamja mbresëlënëse e yllit të popit përfshinte lyerjen e fytyrës me ngjyrë lejla dhe theksimin e syve me ngjyrë bojëqielli.Ndërsa veshjen e kishte të mbushur me “këmbët” e oktapodit, njësoj si personazhi i animuar tek filmi “Sirena e Vogël”.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu