• |
ide | kryesore

Princ Louis feston ditëlindjen, Kate tregon foto në rrjete sociale

Paparazzi, Slider

Princi Lousi ditën e sotme feston ditëlindjen e tij të parë.


Mami Kate Middleton e ka uruar vogëlushin  me një seri fotosh në rrjete sociale. Në foto vogëlushi Lous shfaqet teksa buzëqesh para apartit fototgrafik në kopshtin e shtëpisë në Norfolk.  Sipas “Daily Mail”, djali më i vogël i familjes mbretërore i ngjan nënës dhe motrës së tij kur kanë qenë në të njëjtën moshë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu