• |
ide | kryesore

Lezhë/ Kamionçina përplaset me motorrin, 2 të plagosur (Video)

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Milot, ku një kamionçinë është përplasur me një motorr. Mësohet se si pasojë e aksidentit janë plagosur 2 persona.

Nga informacionet e deritanishme, mjetet janë përplasur në vendin e quajtur “kryqëzimi i Treshit”.

Policia e qyetetit të Lezhës ka mbërritur menjëherë në vendngjarje për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e aksidentit, si edhe identiteti e personave të përfshirë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu