• |
ide | kryesore

Motrat shqiptare përzgjidhen në X Factor Italia me këngën shqip (Video)

Paparazzi, Slider

Dy motra shqiptare, Serena dhe Ina Sinani, kanë arritur të përzgjidhen në garën e The Voice of Italy falë talentit të tyre.


Vajzat mahnitën jurinë italiane dhe bënë që të katër anëtarët të ktheheshin për t’i kërkuar në skuadrën e tyre. Gjëja më interesante ishte se ato kënduan shqip, këngën e Era Istrefit dhe Ledri Vulës “Shumë pis” dhe sërish u përzgjodhën që të vijojnë garën. Motrat u përzgjodhën nga artisti i njohur Gue Pequeno dhe do të vijojnë garën nën udhëheqjen e tij.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu