• |
ide | kryesore

Wiwibloggs vlerëson performancën e Jonida Maliqit (Video)

Paparazzi, Slider

Wiwibloggs, blogu zyrtar i Eurovision, në të cilin komentohen performancat dhe gjithçka që ka lidhje me festivalin, këtë vit ka patur një debulesë për Jonida Maliqin. Djemtë e blogut në çdo dalje të tyren kanë vlerësuar maksimalisht këngëtaren tonë.
Ndërsa dje kanë komentuar performacat gjatë #PrePartyES Madrid, ata i kanë dhënë vendin e parë Jonidës. Mesa duket, përveç zërit të saj potent, mesazhit të fortë që ka kënga, klipit që ka prekur çdokën që e ka parë, as look-u i Jonidës nuk ka kaluar pa u vënë re.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu