• |
ide | kryesore

Basha sulmon Klanin dhe Topin: Po paguhen me para publike për të dezinformuar për opozitën

Arkiva, Lajme, Të fundit

Lulzim Basha ka sulmuar sot dy televizionet e mëdha kombëtare për qëndrimin që po mbajnë lidhur me djegjen e mandateve të opozitës dhe sidomos për promovimin e opozitës së re në parlament.


“Ata po i shërbejnë Ramës dhe për këtë po paguhen me paratë e shqiptarëve” – tha Basha duke folur tek “Të paekspozuarit”, duke iu referuar rreth 2 milionë eurove që qeveria ka ndarë për televizionet që u ndëshkuan nga ndërprerja e transmetimit analog.


Në këtë paketë pjesën e luanit e morën Klan dhe Top Channel dhe sipas Bashës kjo qe nje pjesë e pageses që po i bëhet për promovimin e opozitës fallco. ©Lapsi.al

5 Comments

 1. “Ne kete pakete pjesen e luanit e mori Klan..” (;_;)

  Une njoh Luanin. Eshte njeri puntor dhe i ndershem. I thashe Luano sa ke mare mor pusht i kuq, dhe kush ti mori Klani apo Topi? Jo me tha qafsha kalamajte asgje, 250,000 ne muaj me japin, roja jam une me tha. Pjesen time tha ma mbajti Klani se me kishte zene gjumi ne detyre nja 50,000 lek.
  Dhe e besoj.

 2. Po tu mor bythqir kush te paguan qe di vetem te shkaterrosh dhe destabilizosh vendin.
  Po te llogarisesh demet qe i ke shkaktuar atij populli litari do te ishte lluks per ty.
  Pikersht se edhe ti je i ndergjegjshem per bemat e tua je bere si ariu i plagosur dhe bashke me nje tufe halabakesh kerkon nje 97 te dyte.

 3. Ora news 24 fax shijak tv a2 po keta tv sa i ke blere o lulu qe nuk pushojne gjithe diten si grenca duke perseritur si ty po te njejtat fjale prej dy vjetesh,cfare i ka premtuar lulu zhejit,rakipit,mecos,njumes,tosit,adit,shkullakut,bushatit,cilit etj,ologarkise televizive

 4. dje pushtat e rilindjes (qe jane si korbat e zinj dhe anonime) bllokuan sinjalin e news_24 gjate transmetimit te emisionit *te pa ekspozuar*,cfare primitiviteti,keta qe sollen rilindjen e pjerdhjes injorances,hajdutllikun,,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu