• |
ide | kryesore

FOTO+16/ Gafa e shkollës, publikon videon e një pornostareje

Lapsi Leaks

Një shkollë e mesme është kritikuar për postimin që bëri në Twitterin e saj zyrtar, duke postuar një video të papranueshme. Gjimnazi në Kent të Mbretërisë së Bashkuar publikoi një video pornografike, duke shkaktuar zemërimin e shumë përdoruesve të internetit.

Më pas, ky postim u fshi nga faqja. Shkolla reagoi duke thënë se ishte viktimë e hakerave dhe nuk kishte ndërmarrë asnjë veprim të tillë.


“Shkoll Malling duket se ka qenë viktimë e një sulmi në faqen tonë të Twitterit. Ne e zhdukëm postimin sapo mësuam për të dhe kemi nisur një hetim”, – tha drejtori John Vennart.

Para se të publikohej video pornografike, në Twitter shkolla kishte publikuar një set fotografik të nxënësve nga një udhëtim në Kenia. Disa nxënës të kësaj shkolle u shprehën të zhgënjyer me këtë postim të papranueshëm. 

Résultat de recherche d'images pour "riley reid" Résultat de recherche d'images pour "riley reid"Résultat de recherche d'images pour "riley reid"

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu