• |
ide | kryesore

Selena Gomez:Jam vetëm, më gjykojnë për paraqitjen

Paparazzi, Slider

Selena Gomez njihet për historinë e dashurisë me Justin Bieber dhe The Weeknd, të cilët po shijojnë romancat me dy modele të njohura.Ylli i popit vijon të mbetet beqare dhe për të është e rëndësishme që të gjejë dikë, i cili nuk e pëlqen vetëm për pamjet e jashtme. “Unë nuk i vlerësoj njerëzit që më gjykojnë bazuar në paraqitjen time apo dicka e tillë. Unë thjesht mendoj se bota ka kaq shumë ekspozim ndaj gjithckaje sa është bukur të vishesh dhe të ndihesh mirë. Unë ndihem mirë kur djemtë më thonë, “Je e bukur”. Unë jam, thjesht dua që dikush të më dojë për personin që jam. Kjo ka rëndësi për mua”, tha ajo në një intervistë për ‘Dream It Real’.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu