• |
ide | kryesore

FOTO/ Ky është “Daja” nga Kosova, i arrestuari i fundit për grabitjen në Rinas

Lajme, Të fundit

Ka shkuar në 6 numri i të arrestuarve për grabitjen e Rinasit. I dyshuari i radhës është Ragip Hajdini, nga Kosova, i cili është prangosur në Kavajë për dyshimet se është njëri nga bashkëpunëtorët e kësaj ngjarjeje të bujshme.


Ai u përshkrua nga Alkond Bengasi si “Daja” nga Kosova, i cili takohej shpesh me Klement Çalën dhe Admir Muratajn. Deri më tani, janë arrestuar Oltian Veseli, Alkon Bengasi, Renaldo Sula, Saimir Çela dhe Elton Pikli. Alkon Bengasi nga Elbsani ka pranuar të bashkëpunojë me drejtësinë. ©LAPSI.al


ragip-ajdini hajdini

4 Comments

  1. He mo mos ja qini nonen se u bo balt fare jo po daja nga kosova jo po tezja nga gjermania. Ikni o kara se spo dini ca me rrejt mo budalliqe qe as per telenovele turke nuk haen. Vetem ky karuci pa emer qe esht njit sales si muti mas kpuce i pertyp kto mashtrime diletantesh.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu