• |
ide | kryesore

Hidhet nga kati i katërt i banesës, ndërron jetë 39-vjeçarja

Lajme, Të fundit

Një grua 39-vjeçare është vetëhedhur nga kati i katërt i pallatit ku banonte dhe për pasojë ka ndërruar jetë.


Ngjarja ka ndodhur rreth mesditës së sotme në rrugën “Haki Stërmilli”.


Deri më tani, Policia e kryeqytetit ka mundur të bëjë vetëm identifikimin e të ndjerës, shtetases që mendohet të ketë inicialet M.H., ndërkohë që vijon hetimi për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.