• |
ide | kryesore

Kandidati i Tiranës nga radhët e PD-së kërkon mandatin në KQZ

Lajme, Të fundit

Një tjetër kandidat nga listat shumëemërore të Partisë Demokratike ka dorëzuar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve formularin e vetëdeklarimit, në kërkim të marrjes së mandatit të deputetit. Bëhet fjalë për Indrit Hoxhën, kandidatin e pozicionuar në vendin e 35-të të listës për Qarkun e Tiranës në zgjedhjet qendrore në vitin 2017.

Hoxha ka qenë pjesë aktive e strukturave të PD-së, në postin e Sekretarit të Burimeve Njerëzore të forumit të të rinjve demokratë. Po ashtu, në jetëshkrimin e paraqitur në KQZ, Hoxha rezulton të ketë qenë edhe nëpunës i administratës publike të Bashkisë së Tiranës.

Në formularin e dekriminalizimit, Hoxha deklaron se është shoqëruar dy herë në Komisariatet e Policisë së Tiranës, ndërsa është arrestuar vetëm një herë nën akuzën e “Shkatërrimit të pronës”.

13 Comments

  1. Do bej ate qe po ben, OPOZITEN.
    Pse lymi me indritin do e bejne? Ato vetem do gajasen me karlliqet e rames, nderkohe qe votohet uzurpimi i pronave ne bregdet.

  2. Luli shiko kap ndonje dashnore mos u merr me hallet e njerzeve se skane fund…… dashnorja ta tregon te verteten tamam….kur them dashnore jo me gazin…. shqiperia nuk eshte akoma gati me i pranuar pederastat….

  3. Me urdher te salihut cetniket shpellaret skifteret jane leshuar neper rruget e qyteteve dhe nuk lejojne femije burra gra vajza djem duke i kercenuar qe nuk duhet te jetojne jeten si duan ata por si themi ne,nuk duan ti lejojne te bejne pazare per tu ushqyer,nuk duhet te shkojne ne kopshte,shkolle,teater,ky eshte grupi cetnik qe u pregatit ne keto dy vjet dhe po vihet ne zbatim keto kohe,ky njeri e ka per kenaqesi Terrorrin mbi popull,popull kujdes provokimet e cetnikeve te salihut

  4. Per psiko idiotin Ipaemer,,,, Te kemi partine, e sh Edi, qe te na vjedhe, roberoje, te na ngordhe, qe te kenaqen keta lloje zagaresh si ky Ipaemer. RRecitimin e rendit ditor e dine mire njerezit, e shume mire se ty, kaqol politik, na trego ne se medemek jeta na qenka vaj, e ketu asgje nuk calon, tamam si idioti Rama, e ish babai i tije kuqal. Njerezit nuk jane ne kohen e banditeve komuniste qe coheshin me zoorr ne aksion, ne pune, ne zborr, ne mbledhje qe te nderohesh partia kurve nga e ke ti origjinen, o biri kurves, morr i kuq i baltes komuniste. Sot njerezit kerkojne me ndergjegje e kulture ato qe po ia vjedh, e qe ia ka vjedhur ky pushtet, e ky barbar Km, arrogant, isemure.Ti, si i pa emer, ose humbameno emer, je, qelbesira me e shterruar qe nuk po kupton se kush eshte fatkeqesia per kete popull, qe ne 6 vjet vetem vjedhje, krime, vrasje, emigrim, droge,,,,Po ti me ca jeton ore zgjyra e sektit, apo me lepirkat e kockave qe te hedhin ne ndonje kotec ku te kane futur. Ndyresire komentues, e i peshtire qe s;vlen per te te thene me teper se kuptohet qe kujte po ia themi.

  5. Doli shiksi xixa po the nje fjale per salihun ky xixa nuk e mban dot,e shkreta vrime nuk mban dot,cetniket kane punuar shume me vrimen e xixes,shiksi cetnik I salihut xixa

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu