• |
ide | kryesore

Përplasje mes qytetarëve dhe policisë në Malsinë e Madhe (Video)

Lajme, Të fundit

Pritet me protesta eskorta e kryeministrit Rama nga qytetarët e Malësisë së Madhe. Në zonë ka pasur një prani të madhe të FNSH-së.

Për shkak se qytetarët po shtynin që të bllokonin rrugën një pjesë e makinave që ishin pjesë e eskortës së Ramës kanë devijuar nga rruga. Situata është tensionuar duke u përshkallëzuar në përplasje fizike mes qytetarëve dhe policëve.

7 Comments

  1. Ku e pe miletin? Ketu ne Tirane secili per qejf te vet. Po te doje qyteti i Tiranes te hedh per nje ore por eshte kjo opozite qe sikur nuk ngjit.

  2. Ti flet per cetniket e salihut qe kane ardhe nga Mali I Zi,te paguar mire nga lulu me parate e ruseve,sot ne darke keta cetnik kalojne neper duar specialistesh dhe pasneser shkojne per plazh ne shiroke,o rrace e ndyre

  3. Nuk bllokohet rruga me 10 veta dhe pa mjete . Megjithese kjo ishte sombolike, pasi kam pershtypjen qe nese Luli do kishte bythe dhe seriozisht duhet te kishte sjelle te pakten 300 vete. Nuk besoj se Kadriu largohet me dialog dhe stil europian. Vetem kerbaci i largon diktatoret nga pushteti

  4. Ne vidion domethenese,,,,,,Me shume polic, se sa qytetare te malesise se madhe,,,pra kjo eshte ajo”dashuria madhe qe ka populli per udheheqesin e sektit., por edhe frika qe ka ky gjatosh nga populli.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu