• |
ide | kryesore

Rama komenton protestën e opozitës: I keqardhur për njerëzit e mbledhur kthesave

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama ka reaguar ditën e sotme ndaj protestuesve të opozitës, të cilët u munduan të bllokojnë në formë proteste qarkullimin e automjeteve në disa nga akset kryesore të vendit. Rama shprehet se ndihet i keqardhur për atë që ndodhi dhe se shumë shpejtë mbështetësit e opozitës do të kuptojnë se cili është fajtori.

Reagimi i kryeministrit Rama në Twitter:
Rrugës për Malësi të Madhe. Sinqerisht i keqardhur për grupet e vogla të njerëzve të mbledhur kthesave nga ata që pasi e çuan në qorrsokak PD, orvaten më kot të çojnë në qorrsokak edhe Shqipërinë!

Pak nga pak edhe këta njerëz do e kuptojnë se fajin u’a kanë udhëheqësit e verbër.

17 Comments

 1. Cetniku noka dhe trashigimtari i sapihise qe vrau Arben brocin kane dale te bllokojne rrugen e qytetareve ambulances dhe turistet,se rames i rruajne loqet nuk e ndaloje dot,dhe pastaj kerkojne qe kapot e ketyre cetnik te vijn ne pushtet nga dhuna,por me dylbi do e shifni pushtetin o lulu e salih

 2. Ku di ti o budalla rilindas kush ishin cetniket..ik o futu ne zyre se do te marre vendin ndonje rilindas me militant…e mos fol se te qelb me injorance ne cdo fjale.

  1. cfare ke me femit? sha ramen exhe jo femit.se nuk eshte zao apo dikush tjeter.apo se keni pergje keni lene 100.ndra femij te ngunuar.njerez lapanjoz qe sdini te ndani vjerat

  2. O idiot, ti je sufllaqexhi rilindas, i paguar te recitosh nje tekst nga endribytha, dhe te besh popullin e drejte qe eshte kunder eddrroges te duken si kanibale. Ti je kokrra e ridhjerasit. S’ka asnje njeri normal kunder rames, qe e thote kete.

   Ik ha sufllaqen e Eljos, do te te demaskoj gjithandej, se ia di metodat endriqimit.

  3. Ti je komentues i paguar i ridhjeres. Endriqimi te jep tekstin dhe ti hedh keto, mor sufllaqexhi i ndyre. Qellimi juaj eshte te beni popullin demokrat (shumice e heshtur e shqiptareve) te duken si kanibale dhe gjakatare.

   Do te te demaskoj gjithandej miush i endriqimit

 3. Kryeministri legen i padesheruar!
  Ik bej kryeminister nga Shkumbini e poshte!
  Jeni nje person i peshtire🤮

 4. O i paemer cetniket i pruri Enveri babaj i juaj shpitror ne 1945 me fatografin eTitos dhe rroft shokuTito dhe vrau intelktualet shkodran

 5. Mua me ka ardhur keq per ty, ku ti ne kuvendin e Shqiperise po aktroje karagjozin, ku qeshnin me batutat tuaja deputetet tuaj medioker e une i ulerija universit per fatin e keq qe e ka zene kete komb. Mu dhimbse!

 6. Kujt i ben pershtypje o injorant se je i keqardhur apo i mireardhur
  O budalle
  Te ka mbaruar koha. Na ke mashtruar dhe genjyer. Iksh me turp dhe ndytesi dhe rrofsh me ndytesi dhe i perbuzur e i turperuar per sa jete te ka ngel.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu