• |
ide | kryesore

SHBA/ 15 automjete përfshihen në aksident (Video)

Planet

11 makina dhe 4 furgona janë përfshirë në një aksident të rëndë rrugor të ndodhur pak kilometra nga Denver, në Kolorado (SHBA). Për pasojë janë shënuar disa viktima.

Numri ekzakt i personave të përfshirë në aksident ende nuk dihet. Policia ka shpjeguar se aksidenti është provokuar nga një traktor, i cili është përplasur me të gjithë shpejtësinë e tij me një makinë të ndaluar në trafik.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu