• |
ide | kryesore

VIDEO nga vendi i ngjarjes/ Një i vrarë dhe 2 të plagosur me armë në Laç

Lajme, Të fundit

Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Laçit. Mësohet se një prej personave të përfshirë në këtë konflikt ka ndërruar jetë gjatë rrugës për në spital, ndërsa dy të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Burime në vendin e ngjarjes thonë se viktima është Kelvin Jushi, 35 vjeç, ndërsa i plagosur ka mbetur vëllai i tij Gent Jushi i cili bashkë me të plagosurin tjetër janë sjellë në kryeqytet, në një spital privat. Policia ndodhet në vendngjarje.


3 Comments

    1. Ca thua o dit zi, qe te jan maskrauar trut. Edhe keto lajme do i politizosh… Qenke njeri pa shpirt o .ari. Shpirt zi dhe pa ndienja. Nuk ka mundesi te jesh shqiptar ti o kurve. Se nuk i njifke traditat tona. Ngushellime familjarve. U prefshin ne paqe.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu