• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në hyrje të Tiranës, një makinë ndahet më dysh (Video)

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ku janë përfshirë tri automjete ka ndodhur paraditen e sotme në hyrje të Tiranës, në zonën e njohur si mbikalimi i Kamzëz.

Shoferi i njërit prej automjeteve ka humbur kontrollin gjatë drejtimit dhe për pasojë makina ka përfunduar poshtë një kamioni, duke u shpërbërë në dy pjesë.

Nga informacionet paraprake të Policisë së kryeqytetit, si rrjedhojë e aksidentit kanë mbetur të lënduar dy persona, të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetën. 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu