• |
ide | kryesore

Arjon Muça tregon pse nuk poston foto me të dashurën

Paparazzi, Slider

Arjon Muça, i ftuar këtë javë në barin e emisionit “THUMB” të Fatmës dhe Aulonës ai ka treguar arsyen përse nuk publikon asnjëherë foto me të dashurën e tij me të cilën është në një lidhje prej 5 vjtësh.

“Kanë qarkulluan disa foto në internet por pasi ti e vendos gishtin në prizë dhe të zë korenti atëherë e kupton cfarë është privatësia. Isha më i vogël dhe mendoja që do ta ndaj nuk ka ndonjë problem. Por kur ndan të mirat harron që në një moment do të ndash edhe të këqijat. Kur digjesh, mëson se ajo lidhje të përket ty. Gjithsesi unë dal më të në rrugë dhe është diçka publike dhe në Instagramin e s


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu