• |
ide | kryesore

FOTO/ Përplasen dy makina në mes të Tiranës

Lajme, Të fundit

Dy automjete janë përplasur mbrëmjen e sotme në qendër të Tiranës.

Nga burime në vendin e ngjarjes thanë se goditja ka qenë e fortë, por ka vetëm dëme materiale dhe jo persona të lënduar.

Dyshohet se shkak i aksidentit u bë kalimi me semafor të kuq i njërit prej automjeteve. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu