• |
ide | kryesore

Kylie merr një tjetër vendim lidhur me ish mikeshën Jordyn

Paparazzi, Slider

U shkruajt gjatë në media përsa i përket tradhëtisë së mikes së ngushtë së klanit Kardashian, Jordyn Woods.

Pas skandalit të tradhëtisë, familja e famshme i shkëputi marrëdhëniet me Jordyn e cila prej muajsh jetonte në një shtëpi me Kylien dhe ishin të pandara. Ndonëse u përfol se marrëdhëniet e tyre po përmirësoheshin dhe se Kylie kishte ndërmend  që ta falte Jordyn, veprimi i saj i fundit i ka dhënë fund aludimeve se Jordyn dhe Kyie janë pajtuar.  21-vjeçarja miliardere së fundmi ka vendosur që të heq fotot me Jordyn nga Twitter dhe të vendos vetëm fotot të vetat.

Kjo gjë ka mjaftuar që të gjithë fansat të mendojnë se miqësia e tyre në të vërtetë ka marrë fund duke qenë se Kylie gjithmonë mbante fotot me Jordyn në rrjetet sociale pasi e konsideronte atë si një nga njerëzit më të rëndësishëm.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu