• |
ide | kryesore

William dhe Kate festojnë 8 vjetorin e martesës (Foto)

Paparazzi, Slider

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit janë mbuluar nga thashethemet për tradhti të Princ William, ndërsa çifti feston sot 8-vjetorin e martesës.

Pallati Kensington falënderoi fansat e tyre për urimet të hënën, duke publikuar një foto të William dhe Kate në ditën e dasmës. “8 vite sot. Faleminderit për mesazhet tuaja të përzemërta për Dukën dhe Dukeshën e Kembrixhit për përvjetorin e martesës,”-thuhet në deklaratë. Princi William, 36 vjeç, dhe Kate, 37 vjeç, u martuan më 29 prill 2011 në Westminster Abbey. Ata kanë dy fëmijë Princin George, 5 vjeç, Princeshën Charlotte, 3 vjeç dhe Princi Louis, 1 vjeç.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu