• |
ide | kryesore

Agnelli: “Duhet të blejmë edhe Messi më duket…” | Ironia në rrjet dhe meme pikante për Pleshtin

Sport

Lionel Messi pushtoi Europën me dy gola kundër Liverpool në gjysëmfinalen e vajtjes së Champions League. Argjentinasi ishte i jashtëzakonshëm sidomos në goditjen e dënimit që nuk i la asnjë shans Alisson Becker. Natyrisht ndeshja spektakolare e Dhisë nuk mund të mos bëhej pjesë e rrjetit social, ku shigjetat kanë goditur që nga presidenti i Juventus Andre Agnelli, e deri tek Jurgen Klopp e tifozët e Reds.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu