• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në Bilisht, një person në rrezik për jetën

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë është shënuar në afërsi të Bilishtit, ku shoferi i një automjeti ka humbur kontrollin dhe është përplasur për pasojë me një motorr, duke lënë të plagosur drejtuesin e tij.

I lënduari është transportuar menjëherë drejt spitalit për të marrë trajtimin e nevojshëm mjekësor. Ndërkaq, drejtuesi i automjetit, i cili dyshohet të jetë fajtor për aksidentit, është shoqëruar për t’u marrë në pyetje  drejt komisariatit të Korçës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për të kryer zbardhjen e rrethanave dhe të shkaqeve të aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu