• |
ide | kryesore

FOTO+18/ “Nuk më mjafton rroga në shtet ndaj zhvishem në internet”

Lapsi Leaks

Një punonjëse e administratës së komunës La Plata në Argjentinë është bërë e famshme për videot erotike që shpërndan. 28-vjeçarja, Sonia Pellizzari është shprehur se e ka nisur këtë për shkak se rroga nuk i mjaftonte.

Ajo thotë se ka shitur online në internet foto dhe video erotike që i kishte bërë gjatë kohës së lirë. E reja shprehet se nuk është një prostitutë, por se i është dashur ta bëjë këtë gjë për të paguar qiranë dhe studimet.


“Nuk dua të tregoj sa fitoj nga videot, por janë shumë. I përdor për të paguar qiranë dhe gjëra të tjera” – tha ajo. Pasi këtyre videove ajo është shkarkuar nga puna. Shefat e saj thanë se arsyeja nuk lidhej me këtë çështje. ©LAPSI.al

Image associée Résultat de recherche d'images pour "Sonia Pellizzari" Résultat de recherche d'images pour "Sonia Pellizzari" Résultat de recherche d'images pour "Sonia Pellizzari" Résultat de recherche d'images pour "Sonia Pellizzari"

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu