• |
ide | kryesore

Publikohet fotoja e parë e Almedës me bebin (FOTO)

Paparazzi, Slider

Orët e para të mëngjesit të djeshëm, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori i njohur turk Tolgahan u bënë prindër për herë të parë.

Sipas informacioneve që qarkulluan në mediat turke, Almeda solli në jetë të birin Efehan, në një spital privat të Stambollit dhe lindja kishte shkuar pa probleme. Ndërkohë sot është publikuar dhe fotoja e pare e ish-Miss Shqipëria 2008, me djalin në krah dhe Tolgan që qëndron pranë tyre.


 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu