• |
ide | kryesore

Shiu, hyrjet e pallateve të pakalueshme në Lezhë

Lajme, Të fundit

Reshjet e një dite më parë e kanë bërë të pamundur hyrjen e banorëve në pallatet e Lezhës.


Hyrjet e pallateve dhe rrugët mes lagjeve janë të përmbytura.


Shkak për këtë është bërë bllokimi i kanalizimeve.

Mos pastrimi i tyre prej kohësh bën që Lezha, sa herë të ketë reshje, të përmbytet në pjesën më të madhe.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.