• |
ide | kryesore

Pas lindjes së fëmijës, Harry flet për Meghan në media

Paparazzi, Slider

Bebi ka linduar rreth orës  5:26  të mëngjesit dhe peshon  pak më shumë se 3.2 kg. Konfirmimi i lajmit erdhi me një post në faqen zyrtare Instagram të Dukës  dhe dukeshës së Sussex. “Foshnja mbretërore” dhe nëna janë në gjendje të mirë shëndetësore. I porsalinduri është princi i parë me gjak afrikano-amerikan nga familja Windsor.”- shkruhet në njoftim.

Princ Harry ka folur për mediat e huaja dhe duket mjaft i lumtur, ai shprehet se:


“Unë jam shumë i lumtur t’ju njoftoj se Meghan dhe unë jemi bërë prindër këtë mëngjes , të një fëmije  shumë të shëndetshëm. Jam  tepër krenar për gruan time, dhe se si një grua mund të bëjë atë që bëni ju është përtej imagjinatës . Është diçka e jashtëzakonshme kjo eksperiencë, ne të dy ju jemi absolutisht mirënjohës për mbështetjen e të gjithëve ju, dhe jam në qiellin e shtatë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu