• |
ide | kryesore

VIDEO/ Kush i bllokoi rrugën Lulzim Bashës në Elbasan

Lajme, Të fundit

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka postuar një video LIVE në Facebook nga Elbasani.

Ai ishte në kthim nga disa takime në qarkun e Korçës, por rreth orës 21.30 të së mërkurës Basha është ndalur në Elbasan.

Kreu i PD-së është ndalur nga disa simpatizantë të PD-së të cilët e kanë pritur Bashën me thirrjet: “Rama ik”. ©LAPSI.al

6 Comments

  1. Juve te lapsit jeni komplet toca kuklle,pyesni ke,kush i bllokoi rrugen luluse dhe thoni i dolen disa shpellare,po per cfare dhe lulu u gezua dhe tani po flen gjume,turp i madh per ju lepirja per ju nuk njeh kufij

  2. Ti llum e ke kuptuar mire kur te kruhet bytha,por kete hall ta zgjidhin mire cecenet shpellaret e cetnikut salih ku ti ben bythlepirjen per kenaqesi,ti llum qe dhe gruan mamin vajzen ja ke falur partise per qirje ne grup skifteresh qe vetem salihu te kenaqet,kurse vet llum bythen te kruhet kur shqetsohet lulu,shko mor rrotKari bjeri me dore dhe mos u mer me te tjere

  3. Nuk besoj shumë në politikë por.unë jam i mendimit se Pd.sot me ja dorzuar pushtetin as një vit se mban.dhe do na duhet shumë mundë që ta rrëzojmë atë. Pyetja ime eshtë. 1a nuk i kishim në pushtet këta. Cfarë bënë përvec gjëmave të pa fundme.2Luli kry.bashkie.cfarë bëri. Edini të gjithë asgjë qelbi Tiranën. 3luli minus.i jashtëm shiti detin 4.minus.trasporti.vjedhi250milion.euro dhe rruga akoma ska mbaruar. Minus.i brendshëm a nuk vrau 4 burra në mes të Tiranës në bulevard.ky duhet të drejtojë shtetin dhe shqipëtarët. Mirë po e heqim Ramën.këtijë fëmije të llastuar nga berisha tëna prijë para për në europë nga kamajer kr.ministër.vëllezër duhet ti thirrim mendjes.se një herë në katër vjet votohet dhe pastaj bëhemi pishman dhe dalim protestojm vritemi cdo ditë dhe sgjejm derman sbëjmë hapa para vetëm prapa. Jo vetëm luli por askushi i majtë apo i djathtë me aq vizion nukë duhet të na qeverisë neve. Meritojm më shumë kemi vuajtur sa nuk esht nevoja tua kujtoj unë. Te ne politika sundon dhe nuk qeverisë. Te merr dhe nuk të jepë asgjë. Ne deri më tash.ja kemi dhënë votën qorrazi kujdo tani duhet të matemi shumë në rast se duam të ndryshojmë jetën tonë të fëmijve tanë e djathta në shqipëri janë jo vizionarë jan vetëm gënjeshtarë fodullë. Jo njerëz që tëna ndryshojn jetën ne duhet të kërkojm ndryshim në kodin zgjedhor të votojmë atë që dum ne dhe jo atë që na servirë Edi apo luli. meqënse e ndritën parlamentin. Ne duhet të bëjmë të qeverisë Ps.e jo rilindja. Nuk kanë kapacitetin e vertete per te qeverisur.ne duhet të kërkojmë të mbyllet sa më parë reforma në drejtësi. Ne duhet të kërkojm të dalin para drejtësisë të gjithë ministrat deputetët që na kan vjedhur. Ne duhet të protestojm që tu heqin pashaportat të gjithë atyre që si shërbejnë popullit se populli i ka ba detyrat që kur ndryshoi sistemin monist por këta maskarenj nuk punojn se duan akoma me na sunduar ne

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu