• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë pranë TEG-ut, makina del nga rruga, dyshohet për 1 të vdekur

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në aksin rrugor pranë qendrës tregtare “TEG”. Drejtuesi ka humbur kontrollin dhe për pasojë automjeti ka dalë nga njëri krah i rrugës dhe ka përfunduar i përmbysur tej bordurës anësore.


Në aksident është përfshirë edhe një motorr, drejtuesi i të cilit, i identifikuar deri më tani si një i ri rreth të tridhjetave, ka marrë plagë të konsiderueshme dhe është në gjendje kritike për jetën.


Në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policore për të kryer zbardhjen e rrethanave dhe të shkaqeve të aksidentit.

1 Comment

  1. Shqiperia eshte i vetmi vend ne evrope, ku trafiku rrugor eshte cmenduri. Nuk respektohen as rregullat me minimale te kodit rrugor.
    Policia rrugore komplet e paafte dhe inekzistente . Ata qe leshojne patentat jane te papergjegjshem.
    Sinjalistika rrugore jo vetem e manget, por ne shume segmente eshte me gabime

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu