• |
ide | kryesore

Dalin detaje të reja për filmin “Aquaman 2”

Stil

Jason Momoa ishte i ftuar në “The Ellen Show” duke i surprizuar të gjithë pasi ishte pa mjekrën e tij të famshëm. Aktori i njohur foli edhe për filmin “Aquaman 2” duke treguar edhe disa detaje për publikun.

“Jam shumë, por shumë entuziast për të punuar në kapitullin e dytë, sepse për herë të parë është i gjithi në Tokë. Nuk ka alienë që shkatërrojnë Tokën, jemi vetëm ne. Dhe kështu isha i kënaqur dhe u riktheva duke punuar me shkrimtarin e mëparshëm dhe kemi vënë një histori së bashku. Mendoj se do të kemi gjithçka për dy vjet. Mjekra do të kthehet deri atëherë”, deklaroi Momoa.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu