• |
ide | kryesore

Video/ Jovic tallet me David Luiz: Frankfurt barazon në Londër

Sport, Video

Ndeshja mes Chelsea e Eintracht Frankfurt është futur në një fazë të nxehtë me gjermanët që barazojnë rezultatin në fillimin e pjesës së dytë. Jovic, në minutën e 49, i bën figurë të keqe David Luiz, që humb nga sytë serbin në një kombinim fantastik dhe i vetëm me portierin Kepa nuk gabon. Ashtu si në ndeshjen e para, barazinë e vendos lojtari i ri i Real Madrid.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu