• |
ide | kryesore

Skandali i mashtrimit/ Çfarë tha Loredana gjatë konferencës

Arkiva, Paparazzi, Slider

Skandali i mashtrimit të Loredanës ndaj çiftit zvicerian bëri mjaft jehonë në media shqiptare dhe jo vetwm. Sikurse u shpreh edhe më herët Loredana doli sot në orën 14:00 në një konferencë krah bashkëshortit dhe dy avokatëve. Reperja sqaroi se paratë nuk i janë marë me mashtrim por me vullentin e lirë të palës akuzuese.

“Prej asnjë persoi nuk janë marrë paret me mashtrime. Paret janë marrë me vullnet të palës tjetër. Ajo e ka pranu dhe e ka bërë me dëshirën. Ky sen ka fillu në 2016-tën. Në 2018-ën, Zefi (vëllai i Loredanës) janë në këtë punë brenda, më kanë tregu që në 2018-ën është mundësia me mbyll ky rast. Unë nuk e di çka kanë bo këta persona mes vete, pse nuk është mbyll ky raast. Në 2018-ën kur  e kam mar vesh kam qënë në gjendje me i ndihmu, palës time, familjes që është mbi të gjitha. Nuk më interesojnë mediat, muzika, kurgjo kur është pyetja familja ime”, u shpreh Loredana gjatë fjalimit të saj.

 

3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu