• |
ide | kryesore

Galeria e fotove/ Përplasjet te drejtoria e Policisë në mesnatë

Arkiva, Të fundit

Protesta e opozitës mbrëmjen e djeshme shpërtheu pas ndalimeve dhe keqtrajtimeve të idhtarëve të opozitës duke u zhvendosur  tek Drejtoria e Policisë Tiranë. Mllefit dhe dhunës së protestuesve policia iu përgjigj me një goditje të shprporciionuar dhe me përdorim të pamatë gazi lotësjellës që shkaktoi shumë shqetësime shëndetësore (djegje fyti dhe sysh) edhe tek banorët e lagjeve aty pranë.


 


 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu