• |
ide | kryesore

Mbledhja e opozitës.Vendosen dy protesta njëra pas tjetrës

Arkiva, Të fundit

Opozita ka marrë vendimin e saj pas mbledhjes urgjente. Burime nga zyrtare nga PD kanë bërë të ditur se sot në orën 11:00 do të ketë protestë tek drejtoria e Policisë së Tiranës.
Gjithashtu të hënën në orën 18:30 do të ketë protestë kombëtare dhe protestë pa ndërprje.

16 Comments

 1. Dhe ju mendoni se me dhune do merrni votat e shqiptareve ????? Apo mendoni se me dhune rrezohet qeveria ??? dhe keshtu do ta merrni ju ??? OOOO mjere ne per politikanet qe kemi sa te verber jane dhe sa mendjeshkurter tregohen.

 2. PD sot tregoi qe eshte nje force pabesushmerisht e perbindshme. Kush do ta shohe plotesisht te shpalosur forcen e saj, realisht nuk e di cfare kerkon. Zot na ruaj nga kjo BB.

 3. S.dollapi i majmur mire. Hajdut i popullit te vet? Me keta do vije pd prap? A jeni ne vete. Me mendjen tuaj te vogel o pd keta ne kurriz do i kemi.

 4. Kesaj i thone “ u mbars mali, e polli nje mi”. Sait Dollapi eshte heroi i demostrates opozites! Ne nje perplasje dhuna eshte reciproke dhe ne proporcion me reagimin e kundershtarit. Mendoj qe policia shqiptare po tregohet profesioniste dhe e permbajtur.
  E ka per detyre nje gje te tille.
  Te gjitha deklaratat e tjera politike per te krijuar nje situate alarmante fallco, jo vetem behen qesharake, por ashtu si dalin ashtu dhe shkrihen shume shpejt para opinionit public. Lideret politike duhet te jene te pergjegjshem, dhe mos nxisin konflikte.
  Kjo po ndodh sot. Aq njerez , nje here ne muaj per te bere presion i mbledh dhe PD dhe PS. Keshtu i bie qe Shqiperia te jete gjithe kohen nen presion.

 5. O rraca shkerdhyme o rob qir e harrut 21 janarin si e shkaterrut shqiperin
  petr te ardh kurvat ne pushtet prandaj jeni me bisht
  sepse nuk keni memorie bar doni robt tju shkerdhehen vetem komunizmi te rroj ne kokat tuaja boshe

 6. Une them te bejme proteste cdo ore, derisa Luli dhe Monika qe e ndriten kur ishin ne pushtet, ta marrin prape ate, dhe ky vend te shpetoj nga korrupsioni dhe te lulzoj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu