• |
ide | kryesore

Video/ Gega e pëson keq në konferencë…shikoni çfarë bëjnë lojtarët e Partizanit

Sport, Video

Duhej të ishte konferenca e titullit kampion dhe rezultoi pikërisht ashtu, por jo si e kishte menduar Skënder Gega, trajneri kampion i të kuqve. Në momentin që duhet të niste konferenca, lojtarët e Partizanit janë futur në sallë duke e lagur teknikun dhe duke nisur që aty festën… 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu