• |
ide | kryesore

FOTO/ “Xhuxhi t’a futi” ironia Ronaldo-Florenzi shpërthen në web

Sport

Cristiano Ronaldo dhe Florenzi u vunë në qendër të vëmendjes në sfidën ku Roma mundi 2-0 Juventus, por batuta me të cilën portugezi ironizoi mbrojtësin verdhekuq (“Je shumë i vogël të flasësh”) u kthye në një boomerang në përfundim të ndeshjes, sidomos pas golit të shënuar nga Florenzi. Kaq i mjaftoi tifozëve në rrjetet sociale që të nisin fushatën tallëse kundër CR7…Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu