• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në Kavajë, makina godet nënën me 2 fëmijë

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë raportohet mbrëmjen e kësaj të marte në Kavajë.

Një automjet që udhëtonte me shpejtësi ka dalë nga rruga dhe ka përplasur një nënë së bashku me 2 fëmijët e saj që ishin këmbësorë.

Të plagosurit janë dërguar në spital.

Burime paraprake thonë se mund të mund të ketë viktima.

Në vendin e ngjarjes kal shkuar policia.

Fëmijët janë nisur me urgjencë drejt spitalit të Durrësit. ©Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu