• |
ide | kryesore

Aksidenti në Kavajë, 2 viktima dhe 3 të plagosur

Lajme, Të fundit

Thellohet bilanci i aksidentit të rëndë të mbrëmjes së kësaj të marte në Kavajë. Një automjet që udhëtonte me shpejtësi ka dalë nga rruga dhe ka përplasur një nënë së bashku me 2 fëmijët e saj që dhe disa këmbësorë të tjerë. Burime paraprake thonë se janë 2 viktima dhe 3 të plagosur. Të plagosurit janë dërguar në spital. Sipas të njëjtave burimë në makinën tip Benz udhëtonin 3 të rinj. Dyshohet se ka humbur jetën një nga të rinjtë dhe një grua që ishte kalimtare. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu