• |
ide | kryesore

U dhunua në protestë, operohet Sahit Dollapi

Lajme, Të fundit

Pas dhunës së ushtruar nga policia gjatë protestës së ditës së shtunë ndaj Sahit Dollapit, ky i fundit i është nënshtruar një operacioni në spitalin e traumës.

Sekretari Organizativ i Partisë Demokratike u operua në shpatull dhe sipas informacioneve të marra nga burimet operacioni ka qenë i suksesshëm dhe gjendja e tij shëndetësore duket e stabilizuar.

Sekretari Oranizativ i PD-së  u dhunua me shkopinj gome nga Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë gjatë momentit që po mundohej të largohej me vrap prej tyre.

 

37 Comments

  1. te qifshin gjithe qente e tiranes pidhin e nones, motres, gruas, goces, goces se tezes, halles dhe ne fund te qifte rroshi mu ne grope te bythes

  1. po ti o prag shkerdhyer, per 120 euro ne muaj do qe te gjith ne te ta shkerdhejm fisin deri ne vdekje? o shqiptar pa burrni o varikars. ti je nga ata tipat si Sala qe e perdor fjalen “kanun” e “bese” kur i duhet atij, po eshte burracak i pabes, pa kanun e pa burrni. eshte si ty fisqir qe fshihesh pas komjuterit se perball do pshurrje gjak po te me takoje personalisht. po meqe te pelqen te ta qim farefisin si skuader bujrum. bujrun po ke bole e po do me len nje takim.

   1. o mi kanalesh, me kujtove gjuhen e laert vasil grekut rrobqir te gramoz rucit, qe perdhridhet si i forte neper studio

    Une nuk punoj as per xenin as per pidhin e motres tende, as te sateme. Po ku di ti o shkerrdhate e ndyre, plere e degraduar, kalbesire morale dhe fizike. Jam i sigurt qe je po aq mbeturine ne jeten e vertete sa je neper portale

    Shko te te shkerdheje rroshi

    1. o te shkerdhefsha motren e farefisin deri ne vdekje. o fisqir portalesh. se si jam un ke per ta par vet kur te ta bej surratin shapk moterqir e guraqir. takohemi neser ne oren shtat pasdite (ose ca ore te duash) te parku atobusave, te rruga ndre mjeda. kur te futesh te ndre mjeda ktheu majtas te kongresi i lushnjes, pastaj direkt djathas eshte nje tunel ku do shofesh ca cuna qe rrin ul ne karrige. hajde aty dhe pyt kush eshte ai i komenteve te lapsi se ke per ta par po ta qiva ato ropt e shtepis ne syt e tu e pos ta futa lapsin ne byth o fisqir shpellar. hajde o te qifsha motren e mamin se mezi po pres te te takoj, ose vij un ku te duash ti.

     1. TAKOHUNI KE PIDHI I SATOM SE GJEHET ME KOLLAJ O KURVE . TE QIFSHIN QENT RRACEN E KURVES

     2. O ridhjeras bllofaxhi, ti do jesh o ndonje plakush sume nga kurveleshi ose ndonje zar bythe trafikantesh qe rri si zorre qensh rrugve.

      Ma jep emer mbiemer o kalbsire, po s te hodha dhe varret e stergjysherve ne ere dhe ti do vish te me hash mutin me luge mavi.

      Nxirre emrin dhe ta shikojme te gjithe sa pleh je

     3. Po du me ardh dhe un! Po erdha do tet qij dhe kalamojt e fisit qe ke ndjep, kopsht ose cerdhe. Maje men shkerdhat ridhjerse

   2. PISAT E KURVAT NUK MBAROJNË PO I QIFTË DERRI NËNËN SALËS E GJITHË SHPURRËS SË TIJ.O NJERZ TË PA BESË….O QËNËR.

 1. Shifeni sa te neveritshem jan keta te paguarit nga 120 te zyres se Xenit. Kafsh ne rrug, kafsh ne portale, qeniet me te ulta njerezore ne shqiperi. shifeni si shajn ne menyr te koordinuar te gjith ata qe kan nje gram arsye dhe qe e din se dhuna, kafsheria dhe banaliteti nuk kan me vend ne jeten e shqiptareve. Shifini keta dhe mendoni per nje cast si mund te jet qeveria e ardhshme. tani jemi mut, po shifni keta e mendoni vec per nje sek si mund te jet kur keta te drejtojn vendin, kur polica te behen keta. Ne munges argumentash kan vetem genjeshtren, dhunen, terrorin, banalitetin, sharjet dhe injorancen. sa rend per shqiperin.

 2. hajde sait mos e rruj karin se do te bej Salehu guvernator te thesarit te partis, leku lum se e meriton, ja fute vrapit po fal asaj hengre nja dy shkopinj dhe u bere hero i demokracis. se ke iden se sa shpellar te tjer do ishin gati te zinin vendin tend. si tha ai kari pa dashje, ai Fahri Balliu (ish spiun i sigurimit te shtetit), ne i paguajm ata qe hodhen molotov e do i paguajm dy-fish ne te ardhmen. Perfundimisht, PD-LSI jan ber grup terroristo-fashist ku me leket e vjedhura te popullit po paguajn lloj lloj horrash e halabakesh qe te vijn ne pushtet e te vazhdojn te vjedhin popullin.

 3. ky komentuesi i ripjerdhjes qe thote hajde tek parku(shullazi) por kthehu majtas pastaj djathtas,pastaj ne tuneli do shikosh ca qen rrugesh te rilindjes qe hane fara..qenka me fantastiku.
  ik o mi halesh leri tunelet se nuk pjerdhin cunat e pd as per parkun as per gje.sa per dijeni ky dollapi ka ca niper atje.
  tani me vrap tek zyra e partise te marresh trisken e sufllaqeve.bastard

 4. Plehrat provokatore te “rilindjes” duan te kalojne cdo gje me te shara..nuk kane c’fare te thone..e kane keshtu direktive..Mos shani..lerini ne nivelin e tyre..

 5. Per komentuesit!

  Ram PERBINDSHI ban gallate
  Kurse ju me rob shpie shaheni,
  O popull i varfer dhe i ingrate
  Edhe pak ne VERI-JUG do t’ndaheni!?

  Ram kulcedres i pelqen
  Me sopate n’dore dit per dite,
  T’a shohin shpellar e cecen
  Neper Tirane duke shetite!

  Mos u cuditni kur nji dite
  Edrama ne menyren me te ndyte,
  Jo vetem do na i zhduke LIRITE
  Por do t’na ndaje ne:qytetar
  KATEGORIA PARE DHE DYTE!?

 6. Dikur kishte vetem 80 leksha me kostum gri neper rruge. Tani jan bo 120 eurosh me kostum blu te kuq dhe kuq e blu. Ne internet eshte nje vidjo ku jane dy qen nga njera ane e deres dhe dy nga ana tjeter e deres. Lefnin me gjithe fuqine e nxirrnin dhembet nga mrapa hekurave te deres. Por kur dikush hapi deren te gjith qente ulen bishtin nuk lefen me dhe iken me vrap sejcili ne anen e vet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu