• |
ide | kryesore

Festivali i Kanës/ Disa nga yjet në tapetin e kuq (FOTOT)

Paparazzi, Slider

Mbrëmjen e djeshme startoi edicioni i 72-të i Festivalit të Filmit në Kanë. Yje nga e gjithë bota parakaluan në tapetin e kuq, ku shfaqen dhe lookun e përzgjedhur për këtë ditë të rëndësishmë.  Eva Longoria ishte ajo që mori vëmendjen e të gjithëve me fustanin rozë elegant me të cilin dukej sharmante. Por jo vetëm Eva, lista e personazheve të njohur publikë që shkëlqyen është e gjatë, kështu që iu ftojmë që t’i shihni në vijim.Rikujtojmë se në një hark kohor prej 10 ditësh, pra deri më datën 25 maj do të prezantohen disa nga produksionet e filmit më të vlerësuara në gjithë globin.

Eva Longoria

Selena Gomez

Elle Fanning

Javier Bardem dhe Charlotte Gainsbourg

Andreea Sasu, Jeremy Meeks dhe Adam Abaida Atarshi 

Tilda Sëinton

Izabel Goulart 

Alessandra Ambrosio

Julianne Moore

Chloe Sevigny dhe Selena Gomez

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu